Rama uron të ëmën për ditëlindje: Nona edhe 100
Kryeministri Rama ka publikuar një foto familjare në Facebook ku shfaqet djali i vogël Zaho tek puth gjyshen e tij, Aneta Rama.

Bashkëngjitur fotos është shkruar dhe një urim mjaft i thjeshtë: "Nona edhe 100...", ndërsa në kohë reale kanë mbërritur edhe urimet nga ndjekës të shumtë. /albeu.com/


Shtuar më 01/09/2016, ora 09:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori