Rama uron Kosoven per 2-vjetorin e pavaresise
Albeu.com
Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama në një konferencë për shtyp ka uruar popullin e Kosovës për 2 vjetorin e pavarësisë. “Shumë vjet më parë shumë zëra u shprehën skeptikë për pavarësinë e Kosovës ...... dhe lëshonin deklarata ogurzeza por ja që sot Kosova është shteti më i ri në rajon dhe gëzon mbështetjen e ndërkombëtarëve” theksoi Rama
Shtuar më 17/02/2010, ora 19:09
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori