Rama urdhër të prerë: Nxirrni telefonat tani, e kam seriozisht (VIDEO)
Kryeministri Rama gjatë fjalimit përpmbyllës në Kongresin e PS-së, nga ngritur zërin duke iu drejtuar opozitës se ata nuk do kenë shansin për ti mundur në zgjedhje.

Në fund të fjalimit Rama ka dhënë edhe një urdhër për të pranishmit në këtë takim duke u thënë të nxjerrin tëlefonat.

"Tani nxirrni telefonat", ka thënë Rama. Por qytetarët të hutuar nuk kanë kuptuar se për cfare duhej ti nxirrnin.

"E kam seriozisht nxirrni telefonat dhe beni nga një foto me Tiranën me ket takim mbreslenës" ka shtuar më pas Rama./albeu.com/
Shtuar më 23/03/2019, ora 13:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori