Rama udheton drejt Brukselit
Albeu.com
Selia rozë informon se kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama është nisur sot drejt Brukselit ku pritet të zhvillojë takime me komisionerë të Bashkimit Europian.
Temë e takimeve do të jetë kriza politike dhe greva që PS ka ndërmarrë për transparencën e votës së 28 qershorit.
Njoftohet se nesër kryesocialisti do të jetë sërish në Tiranë në mbështetje të protestuesve.
Shtuar më 07/05/2010, ora 16:13
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori