Rama u përgjigjet sot pyetjeve të qytetarëve
Kreu i Qeverisë Edi Rama do t’u përgjigjet sot të gjitha pyetjeve të çdo qytetari në një konferencë për shtyp dhe gjithashtu edhe në rrjetet sociale.

“Të enjten më 21 gusht 12.00 live TV dhe Twitter & Facebook live konferencë shtypi. Nisni të çoni çdo pyetje që keni me hashtagun #PyetKryeministrin”, shkruan RamaTwitter.
Shtuar më 21/08/2014, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori