E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet Interit, kuqezinjtë mundin Romën por dëmtohet Ibra (
Rama u përgjigjet qytetarëve: Po i madh jam, 198 cm
Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka prezantuar projektin për rrugën e re Thumanë-Fushë Krujë-Kashar, pjesë e Programit Kombëtar "1 Miliard për Rindërtim".

Njëri prej komentuesve i shkruan Ramës se është "i madh" duke e ngacmuar me ironi pasi sipas tij, kryeministri nuk jep foto nga rrugët e përfunduara, po vetëm nga projektet.

Kryeministri Edi Rama ia kthen se është i madh, 198 cm.

Replikat më interesante:

Komentuesi: Sa i madh qe je! “Projekti eshte ne fazen finale te pergatitjes per zbatim” Pse nuk thate njehere qe eshte nje rruge ne perfundim, por vetem projektet pergatitore te cilat ne shumicen e rasteve nuk zbatohen kurre?

Rama: I madh jam po, 198cm. Asnje projekt qe ka dale ketu ne kete faqe nuk ka mbetur pa u zbatuar or mik dhe keshtu nis cdo pune e hajrit, nga nje projekt i hajrit!

Rruget nuk behen si komentet ne fejsbuk dhe qe te mos lihen rrugeve e duan tamam punen pergatitore, po ti mos u merzit, kjo nis ne pak muaj dhe do bitiset e do behet gati qe te kalosh edhe ti e te kuptosh ate qe s’ke kuptuar akoma sot. /albeu.com/


Shtuar më 03/07/2018, ora 10:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori