Rama u lut për shëndetin e Paulinit, zbulohet çfarë ndodhi sot me deputetin e PS
Pëlqej
Ditën e sotme kryeministri Edi Rama zbuloi se deputeti i PS-së Paulin Sterkaj është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ky lajm jo i mirë u dha pak minuta më parë nga vetë Rama duke i uruar atij një shërim sa më të shpejtë.

Deputeti socialist pësoi një goditje në tru gjatë orëve të para të paradites së sotme duke marrë urgjentisht ndihmën e parë në një spital privat.

Gjendja vazhdon e rëndë dhe në orët në vazhdim priten detaje të reja mbi gjendjen e tij shëndetësore.

Për shkak të goditjes në tru, pjesë të ndryshme të këtij organi nuk marrin oksigjenin e duhur për të funksionuar normalisht. /albeu.com/Shtuar më 19/06/2018, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori