Rama tregon transformimet në Fier, qytetarët e masakrojnë: Populli po vdes për bukë (VIDEO)
Klryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin me një video ku ka publikuar pamjet e ndryshimit që solli Rilindja UrbaneFier.

‘MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë pjesëz nga transformimet e Rilindjes UrbaneFier”-shkruan Rama në faqen e tij në Facebook.

Por komentuesit kanë mbajtur qëndrim kritik dhe kanë shkruar se nuk impresionohen nga ndryshimi, por numerojne problemet e shumta me te cilat perballen.

Shume i kujtojne se ai eshte i zoti per fasada, por populli po vdes per bukën e gojes dhe se ka probleme të tjera më të mëdha për tu zgjidhur sesa fasadat zbukuruese. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2017, ora 09:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori