Rama: Trebicka, komik i pashoq dhe njeri i mrekullueshem
Pëlqej
Kreu i Partisë Socialiste i ka shprehur ngushëllime familjes së Roland Trebickes i cili u nda sot nga jeta nga një sëmundje e rëndë. Përmes rrjetit social Twitter, Rama e cilëson Trebickën si një komikpashoq dhe një njeri të mrekullueshëm.


"Cfare lajmi i keq vdekja e Roland Trebickes! Komik i pashoq njeri i mrekullueshem i lehte dheu ngushellime familjes e miqve te te ndjerit." shkruan Rama.

Ikona e Teatrit Kombëtar dhe kinematografisë shqiptare, vuante prej disa kohësh nga nga kanceri në mushkëri. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2013, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori