Rama: Tolerance zero ndaj zaptuesve të rrugëve
Kryeministri Edi Rama ka reaguar sot lidhur me bllokimin e hapësirave publike nga lokale dhe biznese private. Në një postim në Facebook ai shkruan se tolerance ndaj zaptuesve të rrugës do të jetë zero.

Sipas Ramës situate me zaptimin e hapësirave publike është e rënduar për shkak të inekzistencës së pushtetit vendor.

"Tolerance zero ndaj zaptuesve të rrugëve që kanë bërë ç’kanë dashur fale inekzistencës korruptive të pushtetit vendor", shkruan kryeministri Rama. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2014, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori