Rama thërret darkë urgjente me deputetët dhe kandidatët
Pëlqej
Një ditë pas marrëveshjes dhe hapjes së fushatës elektorale, kryeministri Edi Rama ka thirrur në një darkë pune të gjithë kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste.

NJOFTIMI

Kryeministri Rama se bashku me kryetarin e Asamblese Kombetare te Partise Socialiste kane vendosur te mbajne nje mbledhje urgjente me te gjithe deputetet e GPS dhe me kandidatet per deputet ne garen e zgjedhjeve per Kuvend 2017.

Mbledhja e cila do te mbahet ne ambjentet e Xibrakut ne Tirane, neser, diten e shtune 20 maj, ora 19:00, eshte nje mbledhje me shume rendesi per organizimin e fushates dhe koordinimin e saj ne te gjithe territorin, prandaj jeni te lutur per te qene te pranishem. /albeu.com/

Shtuar më 19/05/2017, ora 17:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori