Ndërron jetë në një spital në Itali deputeti i LSI
Rama tha se PS merr 71 mandate, Ilir Meta lëshon “bombën”
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Presidenti i ardhshëm Ilir Meta ka bërë një deklarate te forte ne studion e Arian Çanit, kur ky i fundit po e pyeste për koalicionet paszgjedhore.

Nen ze, Meta është shprehur “71 me PD-në”, duke iu referuar PS-së dhe deklaratës se Rames, por qe nuk është dëgjuar mirë dhe për këtë, Çani i kërkoi ta përsëriste.

“Thuaje dhe një here, the 71 me PD-në?”, tha Çani dhe Meta e konfirmoi me te qeshur.

Kryeministri Rama tha sot nga Korça se LSI dhe PD duan te dalin force e pare, por PS do ta nise me 71 deputete pas zgjedhjeve. /albeu.com/


Shtuar më 19/05/2017, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori