Rama te tregu ēam: 0 taksa pėr biznesin e vogėl
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ndėrsa ka takuar tregtarėt qė ushtrojnė aktivitetin e tyre te tregu ēam nė kryeqytet, kreu i PS-sė Edi Rama, ka premtuar sėrish heqje tė taksės pėr biznesin e vogėl me ardhjen e soicalistėve nė pushtet.


Kreu i selisė rozė tha se zerimi i taksave do tė jetė rruga pėr rivitalizimin e biznesit tė vogėl.


Ndėrsa tregtarėt i kanė shprehur kryesiocialistit shqetėsimin e tyre pėr rritjen e taksve, rritjen drastike tė ēmimeve qė pasohet nga rėnia e fuqisė blerėse.


Kryesocialisti Edi Rama prej kohėsh ka apeluar qeverinė tė mos presė qeverisjen socialiste, por tė heqė sa mė parė taksėn pėr biznesin e vogėl. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2012, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.