Përfundon takimi Rama-Meta, zgjat 45 minuta
Update/ Kryeministri Rama ka zhvilluar një takim 45 minutësh me kreun e Kuvendit, Ilir Meta në Kryesinë e Kuvendit.

Takimi ka nisur në orën 10:00 të ditës së sotme dhe zgjati deri në or⌂n 10:45. Ky takim vjen pas një jave të ngarkuar me akuza të ndërsjella mes PS dhe LSI, çka krijoi iluzione se mazhoranca po përçahej.
Shtuar më 30/01/2017, ora 10:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori