Rama sportiv ndërsa Meta serioz, ja si janë veshur “kokat” e koalicionit (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama dhe kreu i Kuvendit njëhërësh kreu i LSI, Ilir Meta po zhvillojnë në një takim në hotel “Tiranë”.

Ky takim pritet të zgjidhë njëherë e mirë dilemën nëse LSI do të vazhdojnë apo jo koalicionin me PS.

Në orën 10, kreu i Kuvendit Ilir Meta ka mbërritur në hotel “Tiranë”, veshur në mënyrë zyrtare, me këmishë dhe xhaketë ngjyrë kaltër.

Ndryshe nga Meta, kryeminstri Rama ka zgjedhur të vishet sportiv, me atlete, e bluzë të stampuar nën xhaketën e zezë.

Krerët kryesorë të koalicionit qeverisës u shoqëruan nga nga Luan Rama, Klajda Gjosha dhe Petrit Vasili ndersa Rama nga Gramoz Ruci dhe Engjell Agaci./albeu.com/
Shtuar më 15/04/2017, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori