Rama: Sot PD bën kongres, Qeveria sheh punën e saj
Përmes një postimi në rrjetin social "Facebook", kryeministri Rama ka komentuar Kuvendin Kombëtar të Partisë Demokratike.

“Ja dhe një shembull i ndryshimit real: Kur bënim kongres në opozitë, Qeveria na gjuante me baltë, sot PD bën kongres, Qeveria sheh punët e saj”, shkruan Rama. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2014, ora 17:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori