"Rama si mi, takohet fshehtas me socialistët e Durrësit"
Demokrati Oerd Bylykbashi me anë të një statusi në Facebook ka deklaruar se kryeministri Edi Rama shkon fshehtas në Durrës,

Sipas tij, kryeministri ka frikë prandaj edhe anuloi një miting të madh në qytetin bregdetar

Statusi i Bylykbashit:

Kryeministri i banditeve qe ka frike njerezit‎
Kryeministri ilegal, nen panikun e protestes qytetare, anuloi nje takim ‎te madh ne Durres dhe ne ilegalitet te plote, organizoi ne periferi te Durresit nje takim me strukturat e ngushta te Partise Socialiste te Durresit qe eshte zhytur ne llumin e krimit. Porosia ishte e hekurt: policia, administrata dhe militantet te mos thonin asgje. Frika po e ben te fshihet ‎kete soj miu qe e quan veten kryeminister./albeu.com/
Shtuar më 02/03/2019, ora 15:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori