Rama shpërthen ndaj Bashës: Turp, kishte lezet Saliu
Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit i është përgjigjur liderit të PD-së Lulzim Basha i cili e akuzoi kryeministrin për lidhje me drogën dhe për këtë ai publikoi disa foto.

Me tone të ashpra, Rama deklaroi se shqiptarët nuk gënjehen aq lehtë duke i kujtuar Bashës zgjedhjet e 25 qershorit.

Përgjigja e Ramës

Ca fotografish tregoni, po si s’ju vjen zor shkoni te Dem Rreli punoni part time dhe bëni fotofgrafi, ka lezet Saliu i ka fotot te Skenderbeu që bëheshin njehërë e një kohë.

Shqiptarët dinë të shohin të dëgjojnë e për sa kohë ju nuk e vini vath në vesh, që shqiptarët vetëm për budallenj nuk i bën dot njeri. /albeu.com/

Shtuar më 13/10/2017, ora 10:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori