Rama shkon me një tufë me badigardë në mes të mbështetësve të tij
Kryeministri Edi Rama zhvilloi një anti-miting sot në Vlorë kundër protestës së sotme të opozitës në Tiranë.

Por, edhe pse ishte në mes të administratës dhe mbështetjes së tij, Rama zgjodhi të shoqërohej me një numër të madh badigardësh.

Nga fotot e shpërndara në media duket se Rama është i rrethuar nga të paktën 7 badigardë ndërkohë që kalon në mes të turmës së mbështetësve.

Ndërkohë gjatë ditës së sotme Lulzim Basha është parë të shoqërohet nga të paktën 10 badigardë. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 15:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori