Rama shfaqet me gjithë familjen për Vitin e Ri (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto nga festa familjare për Vitin e Ri 2019.

Në një postim në rrjetet sociale, Kryeministri shihet krah bashkëshortes së tij, Linda Rama, dy djemve Greg dhe Zaho, si dhe vajzës Rea. Kryeministri shoqëron foton me mbishkrimin: Fotoja e ditës.

Shtuar më 01/01/2019, ora 09:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori