Rama sfidon në Kukës me Safet Gjicin
Kryeministri Edi Rama zyrtarizoi kandidaturën e Safet Gjicit për bashkinë e Kukësit gjatë takimit të sotëm në qytetin verior.

Në këtë prezantim nuk munguan as batutat tipike të tij.

“Kandidanin për kryetar bashkie, nuk e solla unë, por e gjeta këtu dhe ja ku e keni (duke iu drejtuar Gjicit). E gjetëm mes jush dhe e gjetëm kampion, ose pretendent për kampion… Po të paktën, nëse nuk fituat kampionatin, fitoni bashkinë. Pasi të bëni këtë, fitoni dhe kampionatin”, u shpreh Rama.

Tashmë ajo që pritet të shiihet është se çdo të ndodhë me klubin e Kukësit nëse Gjici fiton zgjedhjet.
Shtuar më 05/04/2019, ora 16:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori