Rama: Raporti i "Doing Business" na solli lajm të mirë
Kryeministri Rama e ka cilësuar sot lajm të mirë ngjitjen me 40 vende të Shqipërisë në klasifikimin e Bankës Botërore për kushtet e bërjes biznes.

"Lajm i mirë për kë do Shqipërinë e punës dhe sipërmarrjes: Ngjitemi 40 vende në klasifikimin e Bankës Botërore për kushtet e bërjes biznes!", ka shkruar Rama në Facebook.

Raporti "Doing Business" i Bankës Botërore i publikuar sot, e rendit Shqipërinë në vendin e 68 në botë. /albeu.com/
Shtuar më 29/10/2014, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori