Rama publikon grafikët: Sa persona shkelën vetëkarantinimin? (FOTO LAJM)

Rama ka publikuar dy grafikë me informacion mbi situatën me vetëkarantinimin.

Përmes një postimi në Facebook, Rama shprehet se për ditën e sotme janë evidentuar vetëm 22 shkelje në të gjithë vendin.

Ndërsa sipas grafikëve, numri më i madh i shkeljeve është kryer më datë 13 mars, ndërsa shkeljet më të shumta janë evidentuar në Tiranë.

Postimi i plotë:

NË DY GRAFIKË INFORMACION MBI SITUATËN ME VETËKARANTINIMIN

🔴 SOT VETËM 22 SHKELJE NË GJITHË TERRITORIN E REPUBLIKËS SË SHQIPËRI! FANTASTIKE! SHUMË MIRËNJOHJE TË GJITHË MOTRAVE E VËLLEZËRVE TË ARDHUR NGA ITALIA DHE TË GJITHË ATYRE QË JANË KËSHILLUAR ME VETËKARANTIM🙏

🔴 SHKELJET TOTALE NGA FILLIMI I KONTROLLEVE INTENSIVE DHE MATJEVE NË REGJISTRIN DIGJITAL JANË PËRSËRI SHUMË PAK! MIRËNJOHJE DHE SA MË SHUMË DURIM TË GJITHËVE🙏
Shtuar më 16/03/2020, ora 23:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori