Rama provokon sërish: Kollare me flamurin kombëtar dhe yllin me 5 cepa
Kryeministri Edi Rama ka provokuar sërish me veshjen e tij gjatë takimit zyrtar me ministrin e Punëve të Jashtme të Greqisë, Nikos Dendias.

Ai ka veshur një kollare në të cilin dallohet qartë flamuri kombëtar, por mbante edhe yllin e verdhë me 5 cepa.

Ndërkohë që gjatë konferencës, kjo kollare nuk është vënë re shumë mirë, pasi është mbajtur nën jelek.
Shtuar më 20/10/2020, ora 14:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori