Rama "provokon" me fitoren e Juves, ja si i "vërsulen" komentuesit (FOTO LAJM)

Kryeministri i vendit, Edi Rama mbrëmjen e sotme ka shijuar ndeshjen e Champions Ligës mes Portos dhe Juventusit.

Dihet se Rama është tifoz i “çmendur” i Juventusit, por publikimi i një fotoje nga fitorja e sotme e Juventusit është një provokim për shumëkënd.

Ndërkohë kanë vërshuar komentet kundër kryeministrit, madje dhe duke e ngacmuar./Albeu.com/
Shtuar më 22/02/2017, ora 23:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori