Rama përplaset keq me qytetarin: Të marrsha të keqen e mustaqeve
Kryeministri Edi Rama kritikohet shumë herë nga ndjekësit e tij në Facebook për propagrandë.

Reagime të ashpra kanë ardhur pas videomesazheve të postuara nga kryeministri Rama, teksa shfaqej përkrah fëmijëve të sëmurë.

Komentuesi:: Edi Rama ..leri videot 3D me aeroporte..ne Vlore e Kukes. se na ngope..merr mesime nga Italia ku keto aeroporte te dores se dyte kane ngelur djerre e jan vetem shpenzime per shtetin.

Ne nuk jemi as tre milione..sa Milano me rrethinat!!Rregullo Trenin per shqiptaret!!Mos mendo vetem per te huajt!Apo vlonjatet do ti cosh me aeroplan ne Tirane?

Rama: Mirela, edukata nuk do tren per te udhetuar bashke me fjalet, keshtu qe mbaje parasysh. Je ngopur me videot 3D me aeroporte? Cudi se nuk ekziston asnje video tille, mbase i ke pare ne enderr.

Krahasimi me Milanon qe paska nje aeroport e prandaj duhet te kemi edhe ne nje, meqe aq jemi, eshte per te qeshur, pyet pak sa ka Kroacia apo Sllovenia apo po deshe ti, Maqedonia!

Te mendosh per zhvillimin e turizmit nuk do te thote te mendosh per te huajt, por per zhvillimin ekonomik, punesimin e me radhe, nderkohe qe aeroportet do t’i ndertojne e operojne privatet, me parate e tyre, jo shteti.

Te jene kaq budallenj thua sa te hedhin parate ne liqenin e Kukesit e ne detin e Vlores?! Keshtu qe sa per ato te qeshurat me lot ne fund, e kupton vete se kujt i takon merita.

Komentuesi: Çfarë nevojë e poshtër dhe sadiste është ajo, të kapëshg përdore një fëmijë të sëmurë dhe fukara para maerave të tregosh "Zot" i kujt je!

Rama: Të marrsha të keqen e mustaqeve, dridhi mik dridhi. /albeu.com/


Shtuar më 20/01/2018, ora 12:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori