Rama pas takimit me Metën shkon tek Nishani
Menjëherë pas takimit me kreun e Kuvendit, Ilir Meta, kryeministri Rama i është drejtuar Presidencës.

Një ditë më parë, Rama u kthye nga pushimet në Majemi, ndërsa sot zhvilloi një takim me kreun e Kuvendit, në Vilën 30, për reformën në drejtësi.

Ky takim vjen në një kohë kur konsensusi mes opozitës dhe mazhorancës është thyer. /albeu.com/

Shtuar më 08/01/2016, ora 12:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori