"Rama o plehrë", ja si e presin studentët e Shkodrës kryemistrin (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme është në Shkodër ku po zhvillon një takim me pedagogët dhe studentët e Univeristetit Shkodër.

Por pak përpara se të nisë takimi me studentët e Shkodrës, një grup të rinj e kanë pritur me protesta kryeministrin.

Mësohet se ato janë një grup të rinjsh të FRDP-së të cilët me pankarta në duar kërkojnë largimin e Ramës nga qeveria.

Në to lexohet : “Qeveria Rama teknike. Ik”; “Rama o plehre kimike”./albeu.com/

Shtuar më 01/03/2017, ora 12:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori