Rama nxjerr zbuluar Metën, zbulon skandalin me futbollistin afrikan që i dha pasaportë shqiptare
Vazhdon "lufta e ftohtë" mes kryeministrit Rama dhe Presidentit Meta.

Kryeministri Rama ka akuzuar presidentin Meta se ka pajisur me pasaportë shqiptarë një futbollist shqiptaro-afrikan për 8 orë edhe pse ai ishte i akuzuar nga drejtësia shqiptare për falsifikim.

Edi Rama:

Ilir Meta ka lidhje me Kushtetutën sa ç’ka lidhje me Topin e Artë ai futbollisti shqiptaro-afrikan që mori pashaportën për 8 orë nga Iliri, ndërkohë që ishte nën akuzë në Shqipëri për falsifikim dokumentash!

Të dy bashkë po, e kanë një lidhje: I kanë bërë gol me kokë drejtësisë!

Shtuar më 23/10/2020, ora 19:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori