Rama nuk heq dorë nga detajet, këtë herë me kollare me lule
Pëlqej
Të gjithë i dinë tashmë shijet e vecanta të Kryeministrit Rama.

Ai u bë kryetemë vetëm disa kohë më parë pasi shfaqej me atlete edhe në takimet ndërkombëtare.

Jo vetëm kaq por Kryeministri u vu sërish në qendër të vëmendjes për shkak të citjaneve që veshi në një takim në Fier.

Edhe këtë herë i ftuar në News24 ai ka zgjedhur të vërë një kravatë me lule dhe dizajn që të tërheq vëmëndjen. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 21:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori