"Rama nuk është burrë, ka një sëmundje të rëndë" (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot me videon e Ukës nga Tropoja, i cili sipas tij ka pranuar marrëveshjen dhe prishi vetë shtëpinë e tij.

"MIRËMËNGJES dhe me këtë reflektim qytetar të Ukë Çelkolajt, i cili zgjodhi të kontribuojë për zgjidhjen e ngërçit të sajuar artificialisht tek Unaza e Re, duke dhënë një shembull kuptimplotë për të gjithë bashkëqytetarët e atij komuniteti, ju uroj një ditë të qetë”-shkruan Rama në postimin e tij.

Pas publikimit të kësaj videoje qytetarët kanë lëshuar akuza të forta ndaj kryeministrit të vendit.

"Taksat tona nuk mund te shkojne per shpronsime se ju shtetaret lejoni dhe legalizoni ndertime te pa ligjeshme BOLL.6kmRruge jane per tu ber ne fshatin tone dhe ka 28vjet qe na genjeni se taksat tona shkojne per kompesimin e palivjeshmerise qe ju vet e keni lejuar dhe legalizuar e pastaj e keni kompesuar BOLL seNA RrASKAPITET.”-shkruan një qytetar.

Kurse një tjetër shkruan se në asnjë vend të botës nuk ndodh kjo që po ndodh në Shqipëri.

Kjo qe po ndodh ne Shqiperi nuk ndodh ne asnje vend te botes ky esht nje krim qe duhet ndeshkuar te prishesh banesat e qytetarve per asfalt kjo ndoll vetem ne. Shqiperi”-shkruan qytetari.
Ndërsa një tjetër qytetar e ka cilësuar kryeministrin Edi Rama si të sëmurë mendor, por ka pasur edhe nga ta që kanë shkruar se Rama nuk është burrë.

Ai shkruan se RamaPsikopat ishe psikopat je psikopat do mbetesh” dhe se nuk do të shërohet kurrë nga kjo sëmundje e rëndë.
Shtuar më 30/11/2018, ora 13:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori