Rama ngushëllon familjen e Voglit
Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama i ka shprehur ngushëllime familjes së Feti Voglit i cili mbeti i vrarë gjatë ditës së djeshme në Afganistan. Kreu i kësaj partie e ka cilësuar humbjen e kapiten Voglit një humbje të madhe për familjen dhe gjithë kombin shqiptar.

“Dhimbje e madhefamiljen e varfer të dëshmorit Feti Vogli por edhe dinjitet i madh njerëzor e atdhetar. I përjetshem qofte kujtimi i tij” shkruan Rama në Twitter. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2012, ora 18:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori