Rama “ngacmon” Ruçin: Të ka ngel mendja te hera e parë (VIDEO)
Kryeministri i vendit, Edi Rama ishte ditën e sotme në Fier ku mbajti një fjalim në Apolloni përpara të rinjve të PS-së.

Rama shkëmbeu mjaft batuta me ta që nga qeveria e besimit dhe deri te ajo teknike. Ai pyeti të rinjtë se cilët kërkonin qeveri besimi dhe u befasua nga duart e shumta të ngritura lart.

Ai po ashtu u tall pak edhe me Gramoz Ruçin, që sipas tij “I ka mbet mendja akoma te hera e parë, edhe pse vitet ikin”./Albeu.com/
Shtuar më 07/04/2017, ora 18:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori