Rama ngacmon Bashën: Luli dil të lozim, zgjedhjet filluan (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama ka vijuar ironinë ndaj kryetarit të PD-së Lulzim Basha.

Rama ka postuar në profilin e tij në rrjetin social Facebook një fotografi përmes në të cilën ja disa arinj që e ftojnë Bashën të dalë nga çadra dhe të luajë me ta.

Luli o luli dil të lozim! Zgjedhjet filluan e nuk e ka më njeri mendjen tek ti”, shkruhet në fotografinë e postuar nga kreu i qeverisë Rama. /albeu.com/

Shtuar më 09/05/2017, ora 17:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori