Rama: Nesër, Lezha në gjendje të jashtëzakonshme nga tërmeti
Qeveria do të përfshijë nesër edhe Lezhën në perimetrin e statusit të veçantë të Gjendjes së Jashtëzakonshme nga Emergjenca Natyrore.

Lajmin e dha vetë kryeministri teksa pa nga afër dëmet në pallate e banesa.

“Kjo që na ka rënë në kurriz nuk është as shaka, as film, as sfidë e zakonshme e këtij shteti me trup ende të paformuar sa duhet!

Kjo është sprovë që tundi tokën shqiptare dhe na këputi në shpirt e në trup! Prandaj gishtin kokës të gjithë së bashku dhe o ia dalim bashkë o hajër nuk bëjmë më kurrë!”
Shtuar më 29/11/2019, ora 20:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori