Rama në Universitetin e Tianjinit: Vullneti për ndryshim, Rilindja që duam
Në vijim të vizitës së tij në Kinë, kryeministri Edi Rama ka mbajtur një fjalim në Universitetin e Tianjinit ka ka folur për historinë e së ardhmes dhe vullnetin për ndryshim të shqiptareve.

“Në Universitetin e Tianjinit për Shqipërinë e re, historinë e të ardhmen, vullnetin për ndryshim, Rilindjen që duam”, shkruan Rama ne Twitter.

Shtuar më 11/09/2014, ora 10:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori