Rama në “Twitter”: Ne kemi arrorët dhe Shabë Meminë, ata vetëm Hollivudin
Kreu i Partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar sërish në “Twitter” ndaj deklaratëns së kryeministrit Berisha për projektin e arrorëve.

“Saliu thotë Shqipëria Kaliforni e vogël. Fiks, madje ne kemi edhe arrorët dhe Shabë Meminë kurse ata vetëm Hollivudin” shkruan në “TwitterRama.

Ndërkohë më herët kreu i qeverisë e ka cilësuar Shqipërinë një Kaliforni të vogël në raport me arrorët, ndërsa ka kërkuar angazhim total për këtë projekt, që është cilësuar prej tij shumë i rëndësishëm.

Ditët e fundit janë bërë të shpeshta deklaratat dhe kundërdeklaratat nga drejtues të dy forcave politike në vend ./albeu.com/
Shtuar më 08/11/2011, ora 13:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori