Rama ne Strasburg, takim me eurodeputetin Kukan
Albeu.com
Në kuadër të takimeve me drejtues të socialistëve europianë në Strasburg, kryetari i PS-së, Edi Rama ka zhvilluar një takim me eurodeputetin Eduard Kukan ku ka deklaruar se PS kërkon transparencë të zgjedhjeve dhe jo pushtet.
Kreu i PS-së theksoi se opozita kërkon edhe mbështetjen e së djathtës. Nga ana e tij eurodeputeti falenderoi Ramën për informacionin lidhur me situatën politike në vend.
Shtuar më 11/02/2010, ora 20:31
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori