Rama në Skrapar: Turizmi dhe ekonomia e zonës do rriten (FOTO LAJM)

Ura e Kasabashit, Shek 17
Kryeministri Edi Rama ka përfunduar vizitën e tij në Skrapar. Kreu i qeverisë është ndalur ditën e sotme në urën e Kasabashit e cila është ndërtuar në shekullin e 17.

Lidhur me zhvillimin e zonës kryeministri Rama deklaroi se prurjet turistike dhe ekonomia do të rriten.

"Në fund të vizitës në SK,Ura e Kasabashit shek17. Me planet tona prurja turistike e zonës dhe ekonomia do rriten fort", shkruan Rama në Twitter. /albeu.com/
Shtuar më 22/06/2014, ora 12:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori