Rama në Kukës: Do bëjmë aeroportin, çunat e Kukësit nga Londra do vijnë me pak paund
Kryeministri Edi Rama po zhvillon sot në Kukës një takim me banorët e këtij qyteti.

Gajtë fjalës së tij para banorëve. Rama tha se do bëjmë aeroportin dhe stadiumin e Kukësit.

“Do bëjmë aeroportin dhe stadiumin e Kukësit. Do të sjellë një erë të re zhvillimi për të gjithë zonën.

Çunat e Kukësit nga Londra do vijnë me pak paund.

Kur shkoj në Vlorë acarohen kuksianët, kur vij në Kukës acarohet vlonjatët. Ne do t’i bëjmë që të dye aeroportet si në Kukës dhe në Vlorë”- tha Rama.
Shtuar më 05/04/2019, ora 14:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori