Rama në Kukës: Karrigen s’ma dha Aneta, as nuk e gjeta rrugëve
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kryeministri i vendit, Edi Rama kishte zgjedhur sot banesën e Sadri Gjokës në Kukës, pë r te dhë në lejen e legalizimit, teksa familjaret kishin shtruar tavolinen, Rama eshte fiksuar me patatet, te cilat tha se janë shume te mira dhe kane shije tjeter nga ato qe konsumojme zakonisht ne kryeqytet.

Kreu i Qeverisë nuk ka ngurruar të shkëmbejë batuta me familjarët e tjerë të të zotit të shtëpisë.

“Ndaj nuk erdha në shtëpinë tënde”, i thotë njërit prej të pranishmëve, “se ti më kë dërguar mesazhe, Sadriu nuk ka shqetësuar”.

Ai tha se karrigen e kryeministrit nuk ia ka dhene e ëma, Aneta, teksa shtoi: “s’jam tu u plak rrugëve duke bërtit, kur të vijë momenti duhet me ik vetë njeriu”. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së