Rama në Itali: Kontakte me sipërmarrjen e rajonit të Venetos
Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar këtë të premte një vizitë në Itali ku është takuar me 200 sipermarres te rajonit te Venetos duke iu paraqitur atyre potencialet që ka Shqipëria për investitorët.

"Ne nisje te bashkebisedimit me rreth 200 sipermarres te rajonit te Venetos per Shqiperine potencialet dhe avantazhet" shkruan Rama ne Twitter. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 16:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori