Rama ne Fier ne takimin me gazetaret
Albeu.com
Kreu i PS-së, Edi Rama ndalet sot në qytetin e Fierit me panelin e gazetarëve dhe anëtarët socialistë në këtë qytet, për të shpjeguar arsyet e protestës. Ky tur i nisur me Tiranën, ku Rama i është përgjigjur pyetjeve të medias lidhur me ...... arsyet e bojkotit dhe qëndrimin e opozitës, do të shtrihet në të gjithë vendin dhe mbahet ndërkohë që palët janë në pritje të zhvillimit të tryezës së dialogut për zgjidhjen e krizës.

Kryesocialisti Rama ka zhvilluar një takim edhe me gazetarët në Durrës.
Shtuar më 09/02/2010, ora 17:13
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori