Rama në Berat: Do bëjmë ndryshime rrënjësore
Kryeministri Edi Rama inspektoi sot punimetbulevardin ‘Republika’ në qytetin e Beratit. Në fjalën e tij kreu i qeverisë u shpreh se kjo pjesë e qytetit do të transformohet rrënjësisht.

“Puna për realizimin e këtij projekti është vetëm fillimi që paralajmëron pranverën” u shpreh Rama. Ai shtoi se, punimet për bulevardin do shtojnë më shumë mundësi edhe për bizneset e vogla përgjatë tij.

Në vizitën e tij në Berat Rama vizitoi edhe hipotekën e Beratit dhe në DSHP-në e këtij qyteti. /albeu.com/

Shtuar më 18/02/2014, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori