Rama ndjek modën në Kinë, heq kollaren për një këmishë me lule
Kryeministri Edi Rama shquhet për veshjet e tij të larmishme dhe kjo vihet re qartë se ai është i apasionuar pas modës. Edhe më herët është vënë re se Rama shquhet për larmishmërinë e kombinimeve me ngjyra për sa i takon veshjes.

Ai shfrytëzon çdo rast për të treguar dëshirën ndaj demostrimit të së bukurës, ku gjatë vizitës në Kinë ka reklamuar garderobën e tij.

Ndërsa Rama i qëndron rigoroz veshjeve zyrtare, në këtë rast ka bërë një përjashtim, duke na u shfaqur më rinor. Mes zyrtarësh, Rama me këmishën e tij me lule me mëngë të shkurtra, duket sikur si takon atij takimi, por çdo gjë duket se ka kaluar mësë miri. /albeu.com/


Shtuar më 10/09/2014, ora 13:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori