Rama-Metës: Diskutim sy më sy për reformën
Kryeministri i vendit, Edi Rama i ka kthyer përgjigje ftesës se kreut te Kuvendit, Ilir Meta lidhur me mbajtjen e një tryeze diskutimi për reformën në drejtësi.

“I gatshem te ulem ne çdo moment ne tryezen e propozuar nga I.Meta! Çdo diskutim sy me sy per Reformen ne Drejtesi deri ne 21korrik i’a vlen”, shkruan Rama ne Facebook. Kreu i LSI--së në një dalje për mediat sot kërkoi që të hënën të mbahet një tryezë diskutimi për gjetjen e konsensusit për draftin e reformës në drejtësi ku të jenë të pranishëm Rama, Basha, ambasadorët Lu dhe Vlahutin dhe ai si kryetar i Kuvendit./Albeu.com/
Shtuar më 17/07/2016, ora 20:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori