Rama-Meta, tjetër takim për Reformën në Drejtësi
Kryeministri Rama dhe kryetari i Kuvendit, llir Meta, janë takuar paraditen e sotme, ky një takim i përjavshëm një ditë përpara seancave plenare.

Në fokus të takimit të sotëm ka qenë Reforma në Drejtësi, e cila u miratua dje nen për nen dhe në tërësi në Komisionin e Posaçëm për Reformën në Drejtësi pa praninë e opozitës.

Në përfundim të takimit në Kryesinë e Kuvendit, Rama dhe Meta nuk janë prononcuar për mediat. /albeu.com/

Shtuar më 15/06/2016, ora 11:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori