Rama më romantik se kurrë, poston videon e Lindës: Gjysma ime më e mirë! (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama është bërë më romantik se kurrë duke i dedikuar disa fjalë romantike bashkëshortes së tij duke e cilësuar “gjysma ime më e mirë”.

Këtë e shoqëroi me një video të Lindës, e cila shprehej e priviligjuar që merrte pjesë në promovimin e grave sipërmarrëse në vendet me të ardhura të ulëta dhe të mesme.

“E privilegjuar që sot në #WomensEntrepreneurshipDay bashkoj zërin me @CherieBlairFndn për gratë sipërmarrëse në vendet me të ardhura të mesme e të ulëta.

Pavarësisht përballjeve të këtij viti unikal në jetën tonë, gratë sipërmarrëse mbeten shembuj shprese! Mbeshtetini ato!” – me këto fjalë në Tëitter, Linda, gjysma ime më e mirë, ka publikuar këtë video me rastin e Ditës Botërore të Grave Sipërmarrëse”, shkruan Rama. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2020, ora 20:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori