Rama me dhimbje koke në Tiranë, Meta ia merr valles në Fier (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kreu i LSI-së, Ilir Meta ishte sot në një takim të të rinjve të LSI-së në Fier duke iu bashkuar edhe valles së tyre pas aktivitetit.
Fotot në fjalë publikohen në një kohë kur skena politike është shumë e nxehtë me akuza të forta mes maxhorancës dhe opozitës, por edhe mes vetë partive bashkëqeverisëse si PS dhe LSI. /Albeu.com/
Shtuar më 20/03/2017, ora 18:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}