Rama mbyllet në zyrë me Tom Doshin
Kryeministri Edi Rama është mbyllur në zyrë në selinë e PS me Tom Doshin fill pas mbledhjes me Grupin Parlamentar.

Nuk dihet ende qëllimi i takimit tek për tek me kreun e PSD-se, megjithatë duhet theksuar se sot është dita kur përcaktohet edhe fati i zgjedhjeve lokale.

Në takimin që zhvilloi në Shkodër, Rama tha se Doshi ishte një aleat strategjik i PS, duke konfirmuar marrëdhëniet e ngushta mes tij dhe deputetit historik të PS në Shkodër.

“E kemi aleat strategjik Tom Doshin”, – tha RamaShkodër.

Shtuar më 24/06/2019, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori